• Dostosowana wkładka z węglika wolframu YG8 do narzędzi do rowkowania
  • Dostosowana wkładka z węglika wolframu YG8 do narzędzi do rowkowania
Dostosowana wkładka z węglika wolframu YG8 do narzędzi do rowkowania

Dostosowana wkładka z węglika wolframu YG8 do narzędzi do rowkowania

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhuzhou, Chiny
Nazwa handlowa: JWE
Orzecznictwo: ISO9001-2015
Numer modelu: Wpisz E.

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 kg
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: pudełko kartonowe
Czas dostawy: 5-15 dni
Zasady płatności: T / T
Możliwość Supply: 50 ton miesięcznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Materiał: WĘGLIK wolframu Nazwa produktu: Końcówki z węglika spiekanego
Stopień: YG8 / dostosowane Miejsce pochodzenia: Zhuzhou, Chiny
Orzecznictwo: ISO9001-2015 Próba: Dostępny
Pakiet: pudełko kartonowe Zbiory: Dostępny
High Light:

Wkładka z węglika wolframu YG8

,

narzędzia do rowkowania Wkładka z węglika wolframu

,

wkładka z węglika wolframu YG8

opis produktu

Końcówki lutowane węglikiem wolframu typu E.

 

Podanie: Lutowane wkładki z węglika spiekanego do wykonywania narzędzi do przecinania i narzędzi do rowkowania

 

 

Produkcja i testowanie CKońcówki lutowane arbide:
1) Lutowane końcówki z węglików spiekanych rozpocznie przygotowywanie proszku zgodnie z wymaganiami klienta za pomocą naszej szlifierki na mokro


2) Przed masową produkcją, musimy wykonać próbne tłoczenie i spiekanie, a wygląd i rozmiary próbek sprawdzamy mikrometrem, aby upewnić się, że wymagania rysunków mogą być spełnione przed produkcją seryjną


3) Produkcja masowa, prasowanie surowców w celu ukształtowania półfabrykatów i końcówek z węglików spiekanych musi przejść przez półprodukt inspekcyjny.

4) półfabrykaty spiekane do wykończenia (HIP) i kontrola gotowych produktów w celu zapewnienia najlepszej jakości i zdolności produkcyjnej.

 

 

Przewodnik po zastosowaniach lutowanych końcówek z węglika spiekanego

 

Struktura narzędzi z lutowanymi końcówkami powinna być wystarczająco wytrzymała.

Maksymalne dopuszczalne rozmiary końcówek oraz zastosowanie dość mocnego gatunku stali i obróbki cieplnej gwarantują wystarczającą wytrzymałość.

 

Końcówki z węglików spiekanych powinny być mocno i bezpiecznie zamocowane.

Końcówki z węglików spiekanych powinny mieć pewne mocowanie, a gwarantują to rowki uchwytów narzędziowych i jakość spawania, dlatego rowki uchwytów narzędziowych należy dobierać w oparciu o kształty i parametry geometryczne końcówek.

Przed przyspawaniem końcówek do uchwytów narzędzi, należy sprawdzić końcówki i uchwyty narzędziowe.Należy przeprowadzić wstępną kontrolę, aby upewnić się, że nie ma poważnego wygięcia powierzchni nośnej końcówek.Nie powinno być poważnego nawęglenia na powierzchni spawania końcówek, a jednocześnie należy wyeliminować zanieczyszczenia na powierzchni końcówek i rowków uchwytów narzędzi, aby zapewnić jakość bezpiecznego spawania.

 

Istnieją wymagania dotyczące materiałów spawalniczych.

Aby wytrzymać wytrzymałość zgrzewu, należy dobrać odpowiedni materiał spawalniczy. Podczas spawania należy zapewnić dobrą zwilżalność i płynność oraz wymontować gruszki powietrzne, aby zapewnić wystarczający kontakt materiału spawalniczego z powierzchnią końcówek do spawania, nie pozostawiając nic do spawania.

 

Istnieją wymagania dotyczące topnika w procesie spawania.

Zaleca się stosowanie boraksu przemysłowego.Przed użyciem boraksu należy go odwodnić w suszarce, a następnie zmielić i przesiać, aby pozbyć się ciał obcych.

Podczas spawania końcówek z węglika spiekanego o drobnym uziarnieniu z dużą zawartością tytanu i kobaltu oraz długich i cienkich końcówek z węglika spiekanego zaleca się stosowanie podkładek wyrównawczych o grubości 0,2-0,5 mm lub podobnych z otworami 1-2 mm w w celu zmniejszenia naprężeń w procesie spawania.

Ponieważ końcówki z węglików spiekanych są raczej kruche i najbardziej wrażliwe na powstawanie pęknięć, podczas szlifowania narzędzi należy zapobiegać nadmiernemu nagrzewaniu lub szybkiemu chłodzeniu, a jednocześnie należy dobrać ściernice o odpowiedniej wielkości ziarna i twardości oraz właściwa technika szlifowania, aby uniknąć pęknięć podczas szlifowania krawędzi końcówek i nie wpływać na żywotność narzędzi.

Gdy narzędzia są zainstalowane, długość końcówek rozciągających narzędzia musi być jak najmniejsza, ponieważ w przeciwnym razie wystąpią wibracje narzędzi, powodując uszkodzenie końcówek z węglika spiekanego.

Kiedy narzędzia osiągną normalne stępienie, należy je ponownie przeszlifować. Krawędzie i promień krawędzi należy przeszlifować kamieniami olejowymi po szlifowaniu narzędzi, aby zwiększyć żywotność i niezawodność narzędzi.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Dostosowana wkładka z węglika wolframu YG8 do narzędzi do rowkowania czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.